Green pomysl logicznie. Po co główny ma sprzedawać swoje akcje zwłaszcza teraz?
Przy skupie z rynku, cena akcji wzrośnie i będzie wyższa niż obecna. Po skupie mniejsza ilość akcji da większą dywidendę przypadająca na jedną akcje. Dla głównego udziałowca, twórcy XTB trzymanie akcji to same plusy.