Proponuję zwłaszcza zapoznać się z tym fragmentem:
"W przypadku ewentualnego braku zgody ze strony KNF na ww. odkup akcji własnych albo przedłużania się okresu na uzyskanie takiej zgody, zamiarem Zarządu Spółki będzie rekomendowanie Radzie Nadzorczej i Walnemu Zgromadzeniu alternatywnego następującego sposobu podziału zysku wypracowanego w roku 2022:
a) wypłatę akcjonariuszom 75% wypracowanego w 2022 roku zysku w postaci dywidendy, tj. kwoty 570 484 466,10 zł, co odpowiada 4,86 zł dywidendy na jedną akcję."