najkorzystniej byłoby jakby skupili to z rynku. wtedy Ci co chcą się pozbyć akcji sprzedają. cena akcji ładnie nam podskoczy. Jakub ładnie awansuje w rankingu miliarderów a i nam zwykłym akcjonariuszem buzia się uśmiechnie jak wejdzie konto giełdowe.