Forum Giełda +Dodaj wątek

Wcale bym się nie zdziwił...

Zgłoś do moderatora
jak widzę, ile tutaj ludziom kasy ukradli i jak ich jest wiele, to wcale bym się nie zdziwił, gdyby i na Roustama przyszedł czas. Wiem że ma w chu hajsu i bez ochrony się nie rusza. ale jak ktoś stracił kilka baniek czy kilkaset tyś, to co to dla niego odpalić podobną sumę na jakiego cyngla. Tariko teraz oficjalnie jest biznesmenem, ale skoro dorobił się takiej kasy od zamiatania ulic, to kontakty pewnie ma różne, a myślę ze wsród okradzionych też są ludzie z różnych środowisk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEDC -32,26% 0,21 2013-04-12 17:33:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.