Forum Giełda +Dodaj wątek

WAŻNE PONIEWAŻ

Zgłoś do moderatora
wieśniackie zabiego pt. lekka zwałka na początek dnia a potem zebranie karnetu na koniec dnia nie dają już efektów bo durniów sprzedających ubyło (wszystkie strony karnetu tych samych wujów zlecenia buhahahaha) , to teraz pojechane będzie innym równie śmiesznym straszakiem czyli lekka kosmetyczna niskokosztowa nibyzwałka na koniec notowań a następnie od jutra rana pozorny brak zainteresowania kwitem do ok. 14 tej. Nie jutro to pojutrze, data zaciągu akcji zależy od tego ilu głupich się dopisze do karnetu na S posrwaszy się po raz 500tny. Mówiłem wam: jak macie problem to uśrednijcie na 40 gr tylko odważnie, piszą o tym w każdej kur...a książce o giełdzie. To tak jak z kobietą jak wiesz kiedy wejść to jest fajnie, jak nie wiesz to bucówka jest. Tu dalej jest ok, a nawet bardziej niż ok, przynajmniej nie jest to petrol a tam szło 1000% jakby nigdy nic. Obserwujcie karnet jak was stać na niego i zobaczycie co jest grane albo jesteście ynwestory pokolenie drag and drop jak kiedyś sugerowałem. Papier smieć ale będzie bardzo wysoko grany, nawet nie marzycie jak - to moja opinia. Potem odzyska ambicje ale tam to kilku zostanie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EFH 0,00% 0,03 2015-12-30 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.