Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,45 zł , zmiana od tamtej pory: -4,55%

W poniedziałek jazda do góry

Zgłoś do moderatora
Raport wg mnie niezły, z pewnością wiele osób uważało że będzie znacznie gorzej. Spadł koszt zadłużenia, wzrósł zysk, integracja grupy, inwestycja w produkcję elementów lakierowanych - wysoka marża, a Grajewo ma ogromną liczbę potencjalnych klientów. Ktoś przez ostatnie tygodnie systematycznie zbierał akcje. Niski ff. Uważam że możemy spodziewać się sporych wzrostów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.