Forum Forex +Dodaj wątek

USD/PLN abc

Zgłoś do moderatora
Ktos na tym forum pisał, (nie wiem czy nie BAX), ze obecnie na wykresie USD/PLN tworzy sie abc, przy czym obecnie jesteśmy na b. czy ktoś mógłby mi to rozrysować? bo ja sie dopiero uczę.

Pozdrawiam