Forum Forex +Dodaj wątek
dzieki u mnie to samo a od speca ze stooq uslyszalem ze zrobili mi bardziej bezpieczne wykresy innymi slowy juz ich nie budiet bo ja dostepu tez nie mam
dobrze ze choc dolce wywalilem wiekszosc bo mi popsuli humor dzis dobrej nocccy
jak nie wyjda wyzej to wlaczac kontrolke bo to jak zwykle z dolcem