Forum Forex +Dodaj wątek

Re: USD/PLN abc

Zgłoś do moderatora
Nie zdarzyłem. Teraz odwieczne retoryczne pytanie, sprzedawac czy czekac....
Bax na ktorej godzinowce widac to 50fb bo nie widze tego...