Forum Forex +Dodaj wątek
Witaj szuler ! Fajnie i miło, że pamiętasz.
Coś mi dzisiaj stooq szwankuje ale z załączonego przez Ciebie wykresu wynika, że to klin kończący. Byłbym pewniejszy gdyby jego czub liznął 1250- 1290 / lub jak kto woli 3-ci punkt zwrotny klina przy górnej krawędzi przebił cenowo szczyt fali a ruchu /1190/
czyli zniesienie 50% ruchu brexitowego/. Wtedy szulerze byłoby pięknie. Na Edwardzie dół a na papierze winda. Kilka a nawet kilkanaście procent zysku. Jestem cały czas w pogotowiu i obserwuje rynek. Martwi mnie, że rynek nie zrobił minimum 1260 bo specjalnie nisko nie zejdzie. Planuję przy 1030-1050 wyskoczyć/ częściowo/ z papieru i na ruchu powrotnym, jak to był klin, odkupić papier ale jest bardzo duże ryzyko bo w realu można się nie zmieścić. ?Jeżeli klin się jeszcze kształtuje/ dobrze wiesz, że może wyjść też trójkąt rozszerzający/ to trzymam rękę na cynglu. Mam jeszcze 1/5 kapitału to ew. dokupię. Ogólnie na Edwardzie rynek jest spadkowy więc na papierze winda.