Jak popatrzycie na wszystkie wskazniki i ilość wyemitowanych akcji to sami sie przekonacie że Unimot ma 10 razy lepsze wskazniki niż cdp. CDP do swojej obecnej ceny potrzebował 10 lat , a Unimot będzie potrzebował 5 lat żeby zrównać wskażniki i wtedy cena będzie 270 za akcję , jak ktoś myslał że w tym roku będzie już 200 to sie myli , za to UNIMOT i zarząd są wg mnie najbardziej stabilne na giełdzie , i przede wszystkim Prezes jest właścicielem około 60 % akcji i zrobi wszystko żebyśmy i my na tym skorzystali . Trzymac kciuki za powodzenie wszystkich projektów bo w przyszłym roku zobaczycie sami co tu się będzie działo