Dobrze prawisz waćpan. Spółka wróci napewno do łask, jak tylko pęknie bańka na cividowkach, OZE itp.
Wrócą wszyscy skruszeni do Unimotu, ale cena będzie już znacznie wyższa. A teraz kurs może jeszcze spadać, ale w perspektywie półroku do roku napewno odbije.