Czy wy nie rozumiecie że ta firma jest po 2 letnich wzrostach. Kosztowała 8 zł to ile ma kosztować. 50 to był szczyt kto wtedy sprzedał ten jest gość. Poza tym informacja że zamierza produkować panele co pochłonie ogromne koszty sprowadzi kurs nawet na 14 zł. Bo produkcja = koszty. Radze zredukować wasze pozycje albo całkiem sprzedac. Bo tego 40 zł nigdy więcej może już nie być. Poza tym cała ta śmieszna branża fotowoltaiki może okazac się niewypałem ponieważ nie ma gdzie składować zużytych paneli. Tą branże może spotkać to samo co kryptowaluty. Na początku euforia potem klapa. Zrozumcie to nie ma przyszłości. Poza tym widzę głowę z ramionami na wykresie co ewidentnie zapowiada spadki.