Spokojnie, cierpliwości.
Balony już u nas na polskiej giełdzie pękają - i te covidowe, i inne. W tym tyg dolne widły zaliczylo chyba z 20 balonów na NCI ale i na GPW mocne spadki. Zyskały zaś fundamenty, no.. poza unimotem i torpolem - tutaj jeszcze ktoś chce zebrać paper od niezdecydowanych więc na wystrzał się poczeka
W perspektywie 2 dekad nie ma szans wyjść na minus przy zakupie unimotu poniżej 50 zł. Chociaż wiadomo lepiej w krachu coś uśrednić żeby pozniej wieksze zyski byly.