Dnia 2016-03-03 o godz. 09:27 ~leo napisał(a):
> Moim zdanie predzej niz jakis fundusz akcjami wasko moze byc zainteresowany ktorys z duzych zagranicznych partnerow z ktorymi wasko wspolpracuje kto wie moze juz sa po slowie z prezesem i prezes dlatego rozglada sie za kolejnym projektem np.novum
to mi się podoba