gruby nie chce puścić wyżej niż 2,05 będzie blokował i zbierał wszystko poniżej,a ponieważ na rynku mało papieru więc idzie to jak krew z nosa, gruby jakby chciał puściłby ale nie chce, woli zbierać widocznie mu się nie spieszy, tego już nikt nie tyka tylko mała grupka została ze średnią póki co wyższą po jakieś 40-50 tys. akcji i czekają na CUD a w tej grupce JA :-(