Dnia 2016-03-02 o godz. 11:36 ~F16 napisał(a):
> Co to znaczy trzyma kurs?
> Musiałby wywalać po te 1,95-2,00 żeby powstrzymać wzrosty a chyba ma zbierać. Od siebie i trochę drobnych od innych?
> Taka zabawa kosztuje i nie ma sensu, czy czegoś nie rozumiem?
nie rozumiesz że czasem warto wywalić 10k żeby zebrać 100k!!! gruby myśli inaczej niż drobnica