to jest polski prywaciarz ,właściciel ,po kasę na GPW do głupich malutkich ,a dzielić się kasą z motłochem nie będzie,nie dam zarobić gorszemu sortowi ,moja spółka mój poziom kursu ,od 2008 roku tu są jaja ,jestem ciekaw czy usuną post ,popieram pisanie do KNF