Robak bez urazy ,tu nie chodzi o to co sie komu podoba ale innych scenariuszy tlumaczacych trzymanie kursu nie ma , albo zdjecie z gieldy choc jak to tu ktos pisal mogl zrobic to przy nizszym kursie albo ten "moj "scenariusz z wplatanym w niego novum.pozdro