Forum Giełda +Dodaj wątek

Trend horyzontalny

Zgłoś do moderatora
Czyżby w kwietniu zmienił sie trend ze wzrostowego na horyzontalny czy to tylko lekkie wahania spowodowane najpierw niepewnością a teraz dobrymi wynikami i niedługo wrócimy na odpowiednie tory? Wg mnie utknęliśmy w kanale między 11zł a 14zł i to się może prędko nie zmienić ale dzięki dobrym wynikom powinno się udać nie spaść poniżej minimum ze środy. Ciągle jesteśmy jeszcze na poziomie niewielkiego wsparcia ale kilka % w górę i może się to zmienić.
Jakie są wasze opinie koledzy? Czy uważacie, że na wykresie 3 miesięcznym formuje się "głowa z ramionami"?
Pozdrawiam i mam nadzieję na merytoryczną dyskusję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.