Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,25 zł , zmiana od tamtej pory: 92,80%

Top Secret- jaja w raporcie, ostatnie zdanie

Zgłoś do moderatora
W dniu 17 lipca 2020 roku został podpisany list intencyjny pomiędzy Panem Radosławem Wiśniewskim a Redan w sprawie zbycia przez Redan wszystkich udziałów w spółce Top Secret sp. z o.o. Pan Radosław Wiśniewski zadeklarował przeznaczenie 10 mln zł na sfinansowanie zakupów nowej kolekcji „Top Secret”, co zwiększa bezpieczeństwo działania naszego biznesu. Sam Redan uczestniczy w operacjach gospodarczych marki „Top Secret”, prowadząc dla niej: (i) wszystkie operacje logistyczne, (ii) obsługę IT oraz (iii) wsparcie w zakresie usług back-office. W związku z tym, w ocenie zarządu, w interesie Redan leży zapewnienie bezpiecznego działania marki „Top Secret” nawet w sytuacji, gdy Redan utraci nad nią bezpośrednią kontrolę. Będziemy dążyć do zawarcia w umowie sprzedaży opcji odkupienia udziałów w tej spółce

Czyli sprzedaja spolke, to w koncu kogo bedzie interes aby spolka dobrze przędła - redanowi, które już nie będzie właścicielem? Redan nadal zapewnia usługi opisane, ale przecież to zawsze można przenieść, co chyba, że umowa to określi.

No i zasadnicze pytanie - gdy sprzedadzą udziały to co pozostanie redanowi? Co przynoszącego zysk?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN -3,60% 0,48 2021-06-21 12:30:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.