Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,24 zł , zmiana od tamtej pory: 124,58%

Re: Top Secret- jaja w raporcie, ostatnie zdanie

Zgłoś do moderatora
Stowarzyszenie inwestorów indywidualnych SII .
Cześć Jaco.

jedna wielka mafia w białych rękawiczkach ,ponad 5 lat trwaja te podchody i zabawy .
Najpierw nieudolności zarządów wybieranych przez głownego właściciela ,kolejne pociotki wybitni fachofcy
działający za przyzwoleniem wiśni ,potem ogromne długi TXM i sam redan ledwo zipie a co potem to już wiemy
kolejne podejście aby jeszcze bardziej wyr...ć akcjonariuszy ,taki GETBACK i obligatoriusze .
Mam nadzieję że jeśli juz dojdzie to tego to radzio i wąsaty kłamca odpowiedzą już nie przez sądem ale przed najwyższym .
polskie czempiony jakich wiele w ostatnich latach ,służa do emisji akcji i zwijania się z rynku czy rolowania w bambuko akcjonariuszy.
Potem dziwią sie że udział indywidualnych spadł do najniższego poziomu jak wały i przykłady ida z samej góry przykład KNF i jej szefa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN 8,16% 0,53 2021-05-14 16:37:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.