Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,25 zł , zmiana od tamtej pory: 119,20%

Re: Top Secret- jaja w raporcie, ostatnie zdanie

Zgłoś do moderatora
az normlanie raport roczny otworzylem aby cos wiecej poczytac, nie bede komentowac bo rece opadaja, jak dla mnie przejecie sie nie udalo, ale za to teraz bedzie to samo z pominieciem calej reszty (co pewnie wyjdzie jezcze lepiej, ale nie temu komu powinno...)
A wiec wedlug raport rocznego:
(strona 12) Na dzień bilansowy Redan SA jest jednostką dominującą w Grupie Kapitałowej Redan, w której skład wchodzą jako podmioty zależne Top Secret Sp. z o.o., trzy spółki działające na rynku rosyjskim oraz spółki sklepowe . Szczegółowy opis Grupy zawiera nota 19.

(strona 87) 49. Kontynuacja działaności Grupy Kapitałowej REDAN 
[...]
1) czy model biznesowy marki „Top Secret” jest sensowny, to znaczy formuła wartości i zysku dają wynik pozytywny, co znajduje potwierdzenie w rzeczywistych wynikach (są na to dowody); także z perspektywy Redan należy spojrzeć całościowo na markę „Top Secret”, gdyż z nią jest związana zdecydowana większość operacji gospodarczych Redan;

kamieni kupa i ^%*&

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN 19,13% 0,55 2021-05-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.