Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,23 zł , zmiana od tamtej pory: 120,87%

Re: Top Secret- jaja w raporcie, ostatnie zdanie

Zgłoś do moderatora
Ciekawe co się stanie ze zobowiązaniami? Zostaną w Redanie, czy będą przejęte razem z Top Secret?
Według raportu przychody ze sprzedaży usług w pierwszym kwartale wyniosły poniżej 2mln pln. Jeśli to jest ta działalność świadczona przez Redan na rzecz Top Secret, to kokosów z tego nie będzie. Pewnie jedna biedronka ma lepsze wyniki.
Zostanie spółka wydmuszka. Po roku, czy dwóch zbankrutuje, a Top Secret znajdzie innego dostawcę usług, więc Wiśniewski może spokojnie deklarować utrzymanie współpracy. A najlepsze jest to, że tyle kasy władowali w informatyczny system zarządzania i przez wiele lat tym tłumaczyli brak dobrych wyników.
Najlepsze jest to, że wszyscy wiedzą co to jest i nikt nic nie może zrobić. KNF ma się dobrze...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN -4,15% 0,51 2021-05-12 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.