Musi być załadowany po same kule w tej spółce tak wam powiem szczerze pewnie średnia 6 zł albo 7 i wylewa swoją frustrację niestety Kto normalny pisze o spółce codziennie po prostu 24 godziny na dobę nic się nie martw kiedyś zejdziesz z haka bu ha ha