On tak tylko pisze, że na GIFie jest załadowany po 10zł, ja mu nie wierzę, jak dla mnie jest ze spółdzielni, w sensie za nim stoją więksi gracze to skupują tanie akcji spółk. Znaleźli takiego ba ranka, ktôry co chwilę pisze same durne posty i przy ojazji nagania na spadki.