zebrali tani pieniadz od niemca i moze sprzedali jak ewro bylo drogie
to teraz sypneli sie kasa na wykup zeby 1-2 % na rok zaoszczedzic od drogiej kasy z obligacji
bo obligacje korporacyjne to jakies 4-5 % oprocentowane to minimum.
to se przyoszczedzi ze 2 % w skali roku od 120 melonów to bedzie jakies az 2 miliony 400 tysi
w skali calego roku i to ma byc te optymistyczne info ze zredukuja koszty ?
pytanie brzmi czy a jezeli tak to ile stracili na sprzedazy obligacji !? niech ujawnia koszt ich sprzedazy!!!!
i ile zarobili z tego kapitalu a raczej moze ile z niego stracili ?
ile maja jeszcze maja takich obligacji do wykupu sprzedawanych na gorce ?