Dnia 2018-03-14 o godz. 05:48 ~FX napisał(a):
> A widziałeś w biznesie kogoś, kto się zwija i oddaje pieniądze?????
ja widziałem
a trochę dłużej: od infa o emisji było pełno komentarzy - jak ta dodatkowa kasa spowoduje wzrost bośka, jego działalności no i oczywiście kursu.
teraz się okazuje, że kasa z emisji pójdzie w dużej części na wcześniejszą spłatę obligów.
czyli skala działalności - mimo emisji nie wzrośnie, a będzie się dzielić na znacznie większą ilość akcji.
zrozumiałem też ostatni wywiad prezesa - o wzroście procentowym eko w całej działalności. tyle, że wygląda na to , że to nie eko wzrośnie, a pozostała działalność się zmniejszy.
ciąg dalszy zwijania normalnej działalności bankowej - i skupianie się na dystrybucji środków nfoś na inwestycje ekologiczne.
zaliczanie bosia do banków - to jakieś nieporozumienie.