Dnia 2018-03-14 o godz. 08:56 ~Hshbd napisał(a):
> Ty jesteś odwrotnym odbicie bosfana ...byl tu taki gnoj kilka lat temu... A może to ty? On naganial na wzrosty przy 40zl... Ty na spadki przy 9... informuję, że spłata obli w maju, zatem nie z kasy emisyjnej...
czy- poza obrażaniem- masz coś jeszcze ciekawego do powiedzenia?
kasa z emisji - wpływ, kasa na spłatę obligów - wypływ.
jakie ma znaczenie: która z tych operacji jest wcześniej?
ta wpływająca jest jakoś szczególnie podpisana?
nie naganiam na spadki - moim zdaniem bosiek będzie się bujał na tych poziomach latami. i jedyne co go może ruszyć - to zrobienie z niego normalnego banku. a kierunek działań jest dokładnie odwrotny.
kupuj sobie tego pseudobanku ile wlezie jeśli chcesz. Po prostu wkurza mnie właśnie naganianie na wzrosty: emisja ratunkowa - "ooo. super info, będzie kasa na działalność" , spłata obligów: " super info - będą mieli mniejsze koszty", włodarzewska - " coś przycichło -naaapewno wszystko idzie w dobrym kierunku", wiatraki - "zielone są już po 70 zlotych - z pewnością rozwiążą rezerwy i pokażą super-zyski" (do tego ostatniego - przypomnę, że wiatraki z problemami z portfelu bośka są z lat 2012- 2016, kiedy zielone nigdy nie były poniżej 100 złotych, a dochodziły nawet do 300).
ale po co zwracać uwagę na takie drobiazgi - skoro - z założenia - wszystko jest super.