Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  81,60 zł , zmiana od tamtej pory: 10,54%

Testy na Covid

Zgłoś do moderatora
Szanowni,

PBKM od poniedziałku oferuje testy na Covid:

Klienci PBKM mogą zamówić badanie w celu identyfikacji zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Badanie przeprowadzamy metodą PCR- jedyną rekomendowaną przez WHO. Pobranie wykonamy w Waszym domu, w dogodnej dla Was chwili, np. zaraz po powrocie z urlopu. Cena badania: 580 zł przy 1 osobie lub 500 zł za osobę przy większej liczbie osób.

Jak Waszym zdaniem wpłynie to na przychód firmy biorąc pod uwagę obecną bazę klientów? Cena jest podobna do tej oferowanej w trybie drive-thru.

Pozdrawiam
Rav

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBKM 0,22% 90,20 2021-12-20 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.