Prezes sprzedał akcje NN, bo nie był pewny, jak pójdzie komercjalizacja CC. Rynek takiej ilości akcji po tej cenie by nie przyjął. Walne, na którym miała być klepnięta emisja dla niego, można powiedzieć, że zostało przełożone. Chciał dać sobie czas na decyzję, czy warto wydać pieniądze na nową emisję po 50 zł, czy zostawić kasę na koncie fundacji. Jak emisja zostanie przez niego objęta to będzie znak, że CC ładnie się sprzeda.