Mam o Tobie Góru bardzo dobre zdanie, zarówno za to, co piszesz o spółce jak i za inne poglądy ale co do moich koneksji z Kwinto i tym podobnych jesteś w błędzie. Jestem niezależny i lubię od czasu do czasu włożyć kij w mrowisko. A do poprzedniego wpisu, to że może że względu na wiek, jestem zwolennikiem naturalnej niż sztucznej.