Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

SZOKUJĄCE FAKTY O OBECNYM PREZESIE ORSS I HAWE BUDOWNICTWO!

Zgłoś do moderatora
obecny prezes WYPROWADZONEGO WEDŁUG POPRZEDNIEGO ZARZĄDCY B E Z P R A W N I E ORSS I HAWE BUDOWNICTWO JEST OSKARŻONY I ZASIADA NA ŁAWIE W SPRAWIE KATASTROFY BUDOWLANEJ:
DLA PRZYPOMNIENIA: Dane personalne

Data urodzenia: 23 kwietnia 1976 r.
Imię: Tomasz
Drugie imię: Kazimierz
Nazwisko: Brocki

Na ławie oskarżonych zasiadają: 40-letni Tomasz B. z Łodzi, dyrektor ds. handlowych i komercjalizacji firmy będącej właścicielem budynku, 55-letni Lesław K., z zawodu technik mechanik oraz 39-letni Łukasz B., z zawodu piekarz. Obaj prowadzą firmy budowlano-remontowe. Wszystkim grozi do ośmiu lat więzienia. Katastrofa budowlana na Sienkiewicza.
Oskarżeni nie przyznali się do winy i odmówili składania zeznań. W tej sytuacji sędzia Anna Starczewska odczytała ich wyjaśnienia ze śledztwa.

Czytaj więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/wiadomosci/lodz/a/katastrofa-budowlana-na-sienkiewicza-rozpoczal-sie-proces-ws-zawalenia-sie-budynku-biurowego,11902116/ 

Dyrektorowi Tomaszowi B. prokuratura zarzuciła, że między grudniem 2014 roku a listopadem 2015 roku jako przedstawiciel właściciela budynku kierował działaniami oskarżonych Lesława K. i Łukasza B. i podległych im pracowników. Śledczy ustalili, że nie mieli oni pozwolenia na wykonywane prace. 

Czytaj więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/wiadomosci/lodz/a/katastrofa-budowlana-na-sienkiewicza-rozpoczal-sie-proces-ws-zawalenia-sie-budynku-biurowego,11902116/
___________________________________________________________________________________________________________
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/9113919,katastrofa-budowlana-na-sienkiewicza-zawalil-sie-budynek-zdjecia-film,2,id,t,nk.html

W SPRAWIE TEJ GŁOŚNEJ KATASTROFY WYPOWIADAŁA SIĘ NAWET BEATA SZYDŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Premier Beata Szydło powiadomiła na swoim twitterze, że zawalenie kamienicy monitoruje minister Mariusz Błaszczak. Minister @mblaszczak monitoruje sytuację w związku z zawaleniem części kamienicy w Łodzi — Beata Szydło (@BeataSzydlo) listopad 23, 2015

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/9113919,katastrofa-budowlana-na-sienkiewicza-zawalil-sie-budynek-zdjecia-film,2,id,t,nk.html

CYRK.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.