01.04 sprzedaż akcji przez członka Zarzadu, ESPI 2.04- takie prezenty dla wiernych akcjonariuszy.... jakie nadzieje na polska szczepionke? Żadne bo zarzad by nie sprzedawal akcji. Moze Polepi albo cos innego ruszy ale zaufania juz brak i to jest najgorsze.