Dnia 2021-04-05 o godz. 14:05 ~Spejson napisał(a):
> TYLKO ZE NIKT NIE BEDZIE CHCIAŁ KUPIC TEGO SMIECIA WE WTOREK
na pewno nikt nie kupi , ani Polak Niemiec Norweg Szwed,
chyba tylko Arab , im to wszystko jedno , ważne abyś zębów nie miał i mu
nie odgryzł.