Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Sytuacja firmy

Zgłoś do moderatora
Powiedzcie mi moi mili jak to jest z tym hawe? Dużo ludzi sie udziela na forum chociaż powinna być cisza bo juz dluuuugo nienotowana... jestem ciekawy racjonalnej odpowiedzi na pytanie czy naprawdę kupiłem za kilka tysięcy złotych akcje wartości lizaka ? (Czy nawet mniej bo lizak to można zjeść). Wiec może grupka biznesmenów chciała się dorobić kosztem tej firmy z jej infrastrukturą? Ale czemu nikt (oprucz inicjatywy drobnych)nic nie robi? Ani rząd ani poprzednicy którzy chcą znowu wygrać ani sądy? Kto jest silniejszy? Osobiście uważałem że osoba twierdzaca że po roku wrócą notowania i będzie kurs po 3-4zł też wiedziała co mówi. Jestem ciekawy opinii

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.