Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

SPRAWA SĄDOWA

Witajcie
Sprawa się odbyła, czasem było ostro, ale Paweł Tomasz Paluchowski nie był zadowolony.
Nazwałem go uzurpatorem, ponieważ on określił nas akcjonariuszy, że może jesteśmy akcjonariuszami a.
może nie, bo on o tym nie wie, bo skąd?! On jest tylko prezesem:). Biura maklerskie żle go informowały
o stanie ilości akcji jaki posiadają akcjonariusze, no żart!

Podniosłem wiele tematów.

Ogólnie uzurpator wrócił do macierzy zwalając na zarządce p. Makucia który od lat już nim nie jest winę za wszystko.

Skoczyli na mnie. że chcemy wrogo przejąć firmę, że stosujemy i będziemy stosować "szantaż korporacyjny"
no a wisienką na torcie było pytanie o moje zawodowe doświadczenie jako przyszłego członka rady nadzorczej.
Liczyli na to, że go niemam, ale zdębieli jak im podałem życiorys:). Z mojej strony dodałem tylko, że najważniejszą
cechą jaką mają się wyróżniać członkowie przyszłej rady nadzorczej, to uczciwość i stosowanie przepisów KSH.

Pan "Prezes" usłyszał wiele nie miłych pytań i wiele prawdy o swoich działaniach. Nawet zagroził mi pozwem
na co odrzekłem, że zapraszam:)

Poruszyłem też sprawę jego zarzutów jakie niedawno złożyła prokuratura do sądu, ogólnie myślę, że powiedziałem
to co Wy byście chcieli mu powiedzieć, ale bez wulgaryzmów:)

Prezes mówił, że PAH chce walnego i ma 5% a, pozostałe 95% akcjonariuszy walnego nie chce, co wy na to???

Kto nas poprze i ile ma akcji?! Napiszcie pod postem, bo jeśli nam nie pomożecie, to nie doczekacie powrotu
spółki na giełdę i nawet ułamka sprawiedliwości. On uważa, że Wy go popieracie, no to chyba żart? jego mecenas
w mowie końcowej czytanej z kartki (trwała tyle, że myślałem, że padnę) , podnosił to i sprawiał wrażenie jakby sam w to wierzył.
Jakość jego wywodu żadna, ale musi być dużo i długo bo za coś trzeba kasę wziąć.

UWAGA!!!

WYROK 8 MARCA 2050 ROKU TO ŻART :). WYROK 8 MARCA TEGO ROKU!!!

pozdrawiam
dre222

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.