Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,00 zł

Spółka jest w trakcie realizacji Programu Odkupu Akcji Własnych Spółki

Zgłoś do moderatora
iZakończenie programu jest zaplanowane na 30 czerwca 2021 roku. Maksymalna łączna kwota środków przeznaczonych na nabycie akcji własnych wynosi 398.000 zł. Określona w Uchwale Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy z dnia 2 grudnia 2020 roku cena za jedną nabywaną akcję wynosić będzie nie mniej niż 1 zł i nie więcej niż 20 zł.
Czyli że jak jest po 26 to nic nie kupią? Czy uwala kurs żeby kupić?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.