Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Spółka jest w trakcie realizacji Programu Odkupu Akcji Własnych Spół

Zgłoś do moderatora
Nie ma chętnych do komentowania? Już sprzedaliście? Niezbyt dobrze odbieram, że panowie ustalili sobie zakresy cenowe i czasowe i zaczęli zbierać z rynku wystawiane zlecenia. Niby można, ale niezbyt elegancko. Taka mała rysa na dobrym do tej pory wizerunku spółki. Teraz wyjaśnienie dlaczego nie odpowiem na zaproszenie po 37zŁ. Po pierwsze nie potrzebuję gotówki. Po drugie konieczność odprowadzenia fiskusowi jednorazowo znacznych kwot i to nie do końca kontrolowanych(redukcja) nie jest uzasadniona.
Po trzecie wskaźnikowo wg mnie bez szaleństw, proponowana cena może być w pobliżu godziwej, ale szału nie ma. Po czwarte spółka okres rozwojowy ma za sobą i należy się spodziewać pokazywania dobrych wyników przy założeniach (moich) coraz gorszych warunków prowadzenia biznesu. Cierpliwie będę przyglądał się nadal. Bardzo cierpliwie. Może kogoś zachęcę jednak do malej dyskusji?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.