Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Spółka jest w trakcie realizacji Programu Odkupu Akcji Własnych Spół

Zgłoś do moderatora
Coraz ciekawiej, cłonkowie Zarządu zbierają z rynku co mogą od bardziej niecierpliwych posiadaczy akcji.. Wg mojej oceny to juz koniec akcji, bo kto miał sprzedać to sprzedał a reszta pewnie nie jest zainteresowana. Sprzedaż tej spółki wg wyceny wskaźnikowej jest dla mnie złym pomysłem. Czas pokaże kto miał rację. Swoja drogą ciekawie rysuje się kwestia dywidendy. Dotychczas zasilenie kapitału rezerwowego było znaczne. Czy w tym roku równiez tak zrobią? Niedługo się dowiemy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.