Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Spółka jest w trakcie realizacji Programu Odkupu Akcji Własnych Spół

Zgłoś do moderatora
Zastanawiam się, po co Spółkom takim ja Prolog czy Telestrada o znikomej płynności, mocno podejrzana "akcja" skupu własnych akcji? Pozornie bez sensu. Po Telestradzie widać, że kilku dużych gości wymyśliło sobie karuzelę, żeby jeszcze trochę wyślizgać drobnych i to dyskwalifikacja tej spółki. Ale po co skup i to z założenia po zaniżonych cenach w Prologu?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.