Nie wiem co oznacza tyle hyjtu bo inaczej tego nazwać nie można. 99% piszących z tego co pisze nie posiada akcji a tyle negatywów zostało napisanych że już wszyscy się zniechęcili ci co mieli a ci co mieli sprzedać sprzedali. Po co to wszystko czyżbyście zawodowo się tym zajmowali czy co. Co mają pisać ze spółki skoro tu się zebrali wszyscy hejtowcy z całej giełdy.