Takiej nagonki na spadki dawno nie widziałem. Hieny wyczuły, że duża część akcji jest w posiadaniu osób słabych emocjonalnie, stąd ta zmasowana akcja. Niby, że każdy akcji nie ma, że nie ma kto kupować :D Gadanie, ile podaży, tyle popytu. Max do 14.02 to potrwa, bo wówczas publikacja wyników. Patrząc na rozwój Brand Sabath i The Ahoy, będzie bardzo dobrze!