14.02 nic raczej pozytywnego nie wniesie, brandsabbath szacuję na max 10tpln PRZYCHODU bo w 4q nic się nie działo tj żadnej kampanii linkowej, może 2 lub 3 wizerunkowe. Tak się składa że obserwuję jako zalogowany na tej stronie. Porównując z 3q ostatni kwartał zapowiada się jako generator kosztów i strat. Ahoy? W jaki sposób mogłoby wygenerować cokolwiek poza kosztami , oświeć mnie. Jeżeli wynik narastająco będzie powyżej 100tpln z całości działalności to będzie cud. Przychody ogółem za 3q szacuję poniżej 50tpln. Więc jak myślisz jak rynek oceni takie osiągnięcia po 14.02?