A ty juz ile jestes w plecy -42% przez tydzien ?
Nie kumasz ze watpliwosci sa nawet co do legalnosci dzialania spolki, a oni na FB publikuja jakiś wpis o UFO ? Czaisz w jakiej ciemnej d*** są ludzie ktorzy maja akcje ?
To idzie na groszówki.
Widziales arkusz zlecen. Pogrom. Nie ma chetnym na kupno. Nie ma....