Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,50 zł , zmiana od tamtej pory: -7,29%

Sens inwestycji

Zgłoś do moderatora
Mam pytanie do udziałowców spółki Agroton. Ja wiem, że spółka jest niedowartościowana i będzie miała fajne zyski w tym roku. Zastanawia mnie tylko co z tego, że spółka będzie miała zyski, skoro i tak nie zamierza się nimi dzielić (nie ma planów co do dywidendy)? Zarząd po prostu wypłaca sobie bardzo pokaźne ekwiwalenty czy pensje (bodajże 3 miliony dolarów w 2020) i w taki sposób wyprowadza pieniądze. Jak bronicie swojej tezy, że warto być tu udziałowcem?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AGROTON 1,03% 7,88 2021-09-24 17:00:00