Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,50 zł , zmiana od tamtej pory: -6,82%

Re: Sens inwestycji - wzrost kursu akcji

Zgłoś do moderatora
? to czegoś nie rozumiem, po co sie interesujesz spółką, w której struktura wynagrodzenia (konkretnie Prezesa) miałaby byc "hamulcem rozwojowym"? Skoro ten czynnik jest tak ważny, to odpuść, znajdź spółkę z niskim pensjami i dywidendą.
-:)))
dla mnie argument, że kurs rośnie jest istotny, bo główny zarobek upatruje we wzroście ceny akcji a nie dywidendzie. Jest wiele fajnych okazji bez dywidendy ... luzuj

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROTON 0,51% 7,92 2021-09-27 09:36:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.