Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,50 zł , zmiana od tamtej pory: 2,12%

Re: Sens inwestycji - wzrost kursu akcji

Zgłoś do moderatora
Tomasz - Ares dobrze trafił, odpowiedź moja jest taka, są aktywa, które nie płacą dywidendy - złoto, BTC, są spółki dywidendowe i te które nie mają planów dywidendowych (jeszcze). Osobiście pojawiłem się wraz ze zwrotem (do góry) wyceny kontraktów na zboża. Inwestycji dokonałem przy niskiej cenie akcji i czekam na spory wzrost, a nie na dywidendę.
Zakładam w tym roku ok 20 zł, co pozwoliłoby mi na zysk z inwestycji >100, jeśli będzie inny trudno, byle dodatni.

czytając twoje wypowiedzi, zakładam, że coś cie drażni w wysokim wynagrodzeniu prezesa - mnie też.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROTON 0,00% 8,68 2021-09-16 12:21:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.