Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,50 zł , zmiana od tamtej pory: -8,24%

Re: Sens inwestycji

Zgłoś do moderatora
Mam pytanie do akcjonariuszy. W jaki sposób podchodzicie do ryzyka politycznego w spółce Agroton? Większość swojej działalność jest na obszarze od wielu lat objętym wojną, gdzie regularnie bojówki dokonują zbrodni i w każdym momencie Ługańsk może się przyłączyć do Rosji. Spółka jest tania, ale ryzyko jest ogromne. Skąd wiara w spółkę?

Wpis z początków maja... rozumiem, że po miesiącu już rozpracowałeś to skomplikowane zagadnienie :) Podzielisz się przemyśleniami? Doceniam ten ogromny głód wiedzy i twoje próby dokładnej analizy spółki i otoczenia w którym działa :) i z niecierpliwością czekam na kolejne pytania :) Btw widzisz jakieś plusy czy na razie koncentrujesz się tylko na ryzykach? Jak dobrze pójdzie i znajdziesz odpowiedzi na trapiące cb pytania to po roku, może dwóch zdecydujesz się tu zainwestować :) Pozdrawiam!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROTON -1,02% 7,80 2021-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.