Słuchaj, pisałeś że siedzisz/siedziałeś na farmie. Czy kojarzysz niejakiego RAGE ? Postać znana swego czasu też na 11Bit. Kupił farmę pod ww3. Ostatnio z nim gadałem z ok. rok temu, a nie chcę go zaczepiać tam i drażnić. On pisze zawsze szczerze i jest hejtowany. Wiesz coś???